9 znaków, które świadczą o obecności zmarłej osoby w naszym otoczeniu

Śmierć bliskiej osoby jest jednym z najcięższych przeżyć jakich może doświadczyć człowiek. Wiele osób wierzy jednak, że śmierć nie jest końcem ostatecznym, a zmarli często pozostają obok nas, chroniąc i kochając nas.

Ludzie wiary, medium oraz wiele innych, „zwyczajnych” osób, opowiada o dziwacznych zdarzeniach, które sprawiły, że wierzą, że zmarli próbowali się z nimi skontaktować. Być może nie ma na to żadnego naukowego dowodu, ale uważamy, że warto zachować otwarty umysł na taką ewentualność.

Poniżej prezentujemy 9 najczęstszych oznak, które sugerują, że bliska osoba próbuje się z nami skontaktować z zaświatów.

1. Znajomy zapach

Zapach jest zmysłem, który jest najbardziej związany ze wspomnieniami. Osoby, które twierdzą, że doświadczyły obecności zmarłych, opowiadają o znajomych zapachach, takich jak perfumy zmarłej żony, a nawet zapach papierosów, które palił małżonek.

<b>1. Znajomy zapach</b><br><br> Zapach jest zmysłem, który jest najbardziej...
SOURCE: PIXABAY

2. Spotkania w snach

Jedną z najczęstszych form kontaktu zmarłych są właśnie sny. Wiele osób opowiada, że zmarli odwiedzali ich we śnie, ostrzegali ich lub mówili, że wszystko będzie dobrze.

<b>2. Spotkania w snach</b><br><br> Jedną z najczęstszych form kontaktu...
SOURCE: PIXABAY

3. Poprzesuwane przedmioty

Przedmioty szczególnie bliskie sercu i kojarzące nam się ze zmarłym, są silnym łącznikiem z ich duszą. Jeśli nagle są one poprzestawiane, możemy uznać, że to właśnie zmarły próbuje się z nami skontaktować.

<b>3. Poprzesuwane przedmioty</b><br><br> Przedmioty szczególnie bliskie...
SOURCE: PIXABAY

4. Poczucie bliskości

Jednym z najbardziej zagadkowych objawów obecności zmarłego jest „uczucie bliskości”. Moment, w którym wyczuwamy obecność ukochanej osoby, ale nie jesteśmy w stanie dokładnie opisać tego uczucia. Po prostu to wiemy.

<b>4. Poczucie bliskości</b><br><br> Jednym z najbardziej zagadkowych...
SOURCE: PIXABAY

5. „Przypadkowe” piosenki

Jeśli „Wasza” piosenka nagle zaczyna lecieć w radio, dokładnie w momencie, w którym myśleliście o ukochanym – to może być znak!

<b>5.

6. Migające światła

Brzmi jak scena z filmu? Dokładnie tak! Od lat wiadomo, że niewytłumaczalne „wariacje” światła, telewizji czy radia, to oznaka obecności zmarłych.

<b>6. Migające światła</b><br><br> Brzmi jak scena z filmu? Dokładnie tak!...
SOURCE: PIXABAY

7. Wszechobecność znaczących liczb

Jeśli nagle, po śmierci ukochanej osoby, zaczynamy zauważać wszędzie liczby, które coś dla nas znaczą – data urodzenia, ulubiony numer, rocznica – oznacza to, że prawdopodobnie zmarły próbuje dać nam znać o swojej obecności.

<b>7. Wszechobecność znaczących liczb</b><br><br> Jeśli nagle, po śmierci...
SOURCE: PIXABAY

8. Niewidzialny dotyk

Niektóre osoby opisują swoje doświadczenia ze zmarłymi jako uczucie dotyku – dłoń położona na ramieniu, ciepło po drugiej stronie łóżka.

<b>8. Niewidzialny dotyk</b><br><br> Niektóre osoby opisują swoje...
SOURCE: PIXABAY

9. Dziwne zachowania zwierząt

Wiele osób wierzy, że zmarli próbują się z nami komunikować poprzez zwierzęta. Jeśli po śmierci ukochanej osoby odwiedza nas często jakieś zwierzę, możemy przyjąć, że to nasza bliska osoba próbuje dać nam znać o tym, że jest blisko.

<b>9. Dziwne zachowania zwierząt</b><br><br> Wiele osób wierzy, że zmarli...
SOURCE: PIXABAY

Te popularne oznaki bliskości zmarłych mogą brzmieć nieprawdopodobnie, ale ciężko wykluczyć tak wiele podobnych opowieści z różnych źródeł, prawda? Macie podobne doświadczenia?

Podzielcie się tymi oznakami, z osobami, które podejrzewają bliskość zmarłego.

Comments

Loading...