Afera na cały kraj! Ksiądz: „Magda Gessler jest niewyżyta seksualnie, powinna się leczyć”

To z pewnością jedna z głośniejszych afer ostatnich miesięcy. Magda Gessler została zbesztana przez księdza, który uważa, że gwiazda „Kuchennych rewolucji” ma poważne problemy ze sobą i jest… niewyżyta seksualnie.

(Fot. Olga Majrowska)

Ksiądz odniósł się do słów Magdy Gessler wypowiedzianych w show Food Network „Sexy Kuchnia”, które było emitowane w TVN-ie. Ten odcinek wywołał sporo kontrowersji.

„Powiem szczerze, że marchewka naturalnie od wielu wieków pełniła rolę, szczególnie w zakonach, czego nie powinnam mówić, naturalnego wibratora – powiedziała Magda Gessler w programie „Sexy Kuchnia” – Wibracje powodowały ręce, a nie żadna maszynka” – dodała.

Na kontrowersyjną wypowiedź znanej restauratorki zareagował ks. Ryszard Halwa, który prowadzi poradnię im. św. Jana Pawła II. Znany jest również z tego, że aktywnie uczestniczy w ruchach pro-life.

„Magda Gessler jest niewyżyta seksualnie, powinna się leczyć” – powiedział duchowny.

Kapłan jest także redaktorem naczelnym czasopisma „Moja rodzina” i serwisu prawy.pl. Ksiądz Halwa wyraził swoją opinię i nie zostawił na Magdzie Gessler suchej nitki. Zasugerował jej także, co powinna zrobić.

„Wypowiedź pani Magdy Gessler jest żenująca, gdyż powoływanie się na treści poniżające wartość celibatu uderza w nas wszystkich. Księży, zakonnice, małżeństwa, czyli ludzi żyjących w czystości stanowej. Nie wiemy, na jakiej podstawie tak mówi, przypuszczam, że na podstawie domysłu, gdyż nie słyszałem o badaniach seksualnych zachowań zakonnic.”

„Ta wypowiedź obciąża siostry zakonne, jakoby nie potrafiły żyć w czystości. Takie poniżanie celibatu może świadczyć o tym, że to pani Magda Gessler sama problemy ze sobą i jest niewyżyta seksualnie (nie wiem, czy ma męża).”

„Ludzie, którzy chodzą na boki, czy uprawiają „seks z samym sobą” uważają, że wszyscy tak muszą (…) Zakonnicy, zakonnice też są osobami seksualnymi i też w ich życiu jest dynamika seksualna, każdy ma swoją seksualność, ale ona przenosi się na inne rzeczy. Zakonnica nie koncentruje się na samej sobie, a na pracy, modlitwie, różnych aktywnościach i nie ma potrzeby się zaspokajać marchewką, jak się pani Magdzie wydaje. Dla osób z zaburzeniami w sferze seksualnej obecnie jest wiele terapii, może pani potrzebuje pomocy” – dodał duchowny.

Czy będzie ciąg dalszy? Czekamy na odpowiedź Magdy Gessler.

Źródło: pikio.pl

Tekst pochodzi z: lolmania.eu

Comments

Loading...