Chora na raka dziennikarka Polsatu: „Mamusiu, dziękuję…”

Rok temu, 20 lipca 2017 Joanna Górska usłyszała straszną diagnozę – lekarze wykryli u niej nowotwór. Dziennikarka Polsatu opublikowała teraz wzruszający wpis, w którym podsumowała trudne 12 miesięcy swojej walki z chorobą. “Najgorszy dzień mojego życia… później przyszły następne i kiedy myślałam, że gorzej już być nie może… okazywało się, że może…” – zaczęła dziennikarka.

Jesienią 2017 roku Joanna Górska za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że zmaga się z rakiem piersi. Mimo bardzo ciężkich chwil dziennikarka postanowiła, że będzie się dzielić swoimi doświadczeniami. Na swoim profilu na Facebook motywowała do walki z chorobą inne kobiety. Kilka miesięcy temu ogłosiła, że udało jej się pokonać nowotwór. Teraz, w rocznicę strasznej diagnozy, wraca do początku walki z rakiem.

“Był 20 lipca 2017 roku, najgorszy dzień mojego życia… później przyszły następne i kiedy myślałam, że gorzej już być nie może… okazywało się, że może. Dziś, w dniu rocznicy, staram się wspominać te dobre chwile, bo było ich bardzo dużo” – zaczyna swój wpis Joanna Górska.

Dziennikarka przyznaje, że ogromne wsparcie znalazła w rodzinie i przyjaciołach.

“Pamiętam jak mój Robert całował mnie w łysą głowę… w jego oczach widziałam tylko miłość, czystą, prawdziwą, taką na którą czeka się całe życie. Tego jak mój Synek Kacper Górski mówił mi abym się nie martwiła, kiedy nie byłam w stanie ruszyć się z łóżka, nigdy nie zapomnę. Robert i Kacper, moje oddziały zbrojne na wojnie o życie…” – czytamy.

Najbardziej chwytającym za serce fragmentem wpisu jest jednak ten, który dotyczy jej mamy:

“Mamusiu, dziękuję, że płakałaś tylko wtedy kiedy myślałaś, że nie widzę… dziękuję, że byłaś silna” – wspomina Joanna Górska.

Źródło: fakt.pl

Tekst pochodzi z: lolmania.news

Comments

Loading...