Krwawy dramat w Suwałkach. Kiedy policjanci otworzyli drzwi, niemal zemdleli

Suwałki stały się świadkiem krwawego dramatu. W sobotę rano dokonano do makabrycznego odkrycia. Kiedy policjanci otworzyli drzwi, niemal, zemdleli. W jednym z bloków znaleziono dwa martwe ciała.
dziennikarze tvp

W sobotę, 24 sierpnia około godziny 8 rano, przy ul. Szpitalnej w Suwałkach znaleziono dwa ciała, mężczyzny i kobiety. Jak ustalili śledczy, było to małżeństwo.

Oba ciała nie leżały jednak obok siebie. Zwłoki kobiety znajdowały się w mieszkaniu, zaś mężczyzny w piwnicy tego samego bloku. Oboje mieli około 50 lat. Śledczy badają obecnie całą sprawę.

Suwałki: jak zginęło małżeństwo?

Na razie nie jest znana przyczyna śmierci małżeństwa ani przebieg tragedii. Śledztwem w tej sprawie zajęła się Prokuratura Rejonowa w Suwałkach. Istnieje poważne podejrzenie, że wydarzenie było tak zwanym samobójstwem rozszerzonym.

Potworna tragedia wstrząsnęła całą miejscowością. Lokalna społeczność głęboko przeżywa szokujące informacje dotyczące ich sąsiadów.

Czym jest samobójstwo rozszerzone?

Samobójstwo rozszerzone to zachowanie złożone z zabójstwa i samobójstwa. Osoba, która dokonuje samobójstwa, zabija osobę, bądź osoby, które są jej bliskie i które darzy ogromnym współczuciem. Najczęściej ofiarami są członkowie rodziny.

Tak też mogło być w tym przypadku, to znaczy jedna osoba z pary mogła zabić współmałżonka, a następnie samodzielnie popełnić samobójstwo. Jeśli ta wersja się potwierdzi, konieczne będzie jeszcze ustalenie sprawcy i jego motywów.

Comments

Loading...