Mama wróciła wcześniej do domu. Zobaczyła swojego 31-letniego chłopaka leżącego nago na córce

Dzieci są oczkiem w głowie każdego rodzica. Nigdy nie chcemy, aby doszło do sytuacji, w której by cierpiały. Ich dobro jest dla nas najważniejsze.

Dlatego nie dziwi absolutnie fakt, że matka z Clecelnad wpadła w szał i była wściekła, gdy przychodząc wcześniej do domu, zobaczyła swojego nagiego chłopaka, który leży na jej 12-letniej córce! Incydent miał miejsce we wtorek w domu na West 58th Street w Stanach Zjednoczonych.

Kobieta niewiele myśląc, chwyciła nóż i zadała mężczyźnie ciosy


Na miejscu zjawiła się policja, która od razu zajęła się sprawą molestowania dziecka i ataku na 31-letniego mężczyznę. Kobieta przyznała się do winy, sugerując, że wpadła w szał, gdy zobaczyła swojego chłopaka obmacującego jej córkę.

Najprawdopodobniej otrzymał pięć ciosów w klatkę piersiową i raz w tył głowy. Mimo licznych ran przyparł kobietę do ściany i chwycił ją za gardło.

W czasie przesłuchań 12-latka przyznała, że chłopak mamy wiele razy przychodził do niej do pokoju i dziwnie się zachowywał. Z trudem powiedziała, że rozbierał się przy niej i wyciągał narządy płciowe. Mówił jej wówczas: “Tak to będzie wyglądać, gdy będziesz miała chłopaka”.

W czasie śledztwa psycholog wstępnie stwierdził, że atakująca kobieta wcale nie broniła swojego dziecka tylko działała bardziej jak zazdrosna kobieta. Najprawdopodobniej myślała, że córka zakochała się w jej chłopaku…

Comments

Loading...