Matka okładała pięściami 6-letnią córkę. Nagle rzuciła się na nią i odgryzła wargę

Katya Spesivtseva z Rosji przeżyła prawdziwy koszmar. Dziewczynka, która cierpiała na porażenie mózgowe, nie miała łatwego życia, a wszystko przez jej matkę Ludomiłę. Matkę, która znęcała się nad nią na każdym możliwym kroku, zmieniając życie córki w prawdziwe piekło.

Zaczęło się od krzyków

To była najstraszliwsza noc w życiu małej dziewczynki. Mając zaledwie sześć latek została brutalnie zaatakowana przez swoją 33-letnią matkę, która – słysząc w nocy jej płacz – po prostu wpadła w szał. Wszystko zaczęło się od „zwykłych” upomnień, żeby przestała. Chwilę później Ludomiła „uspokajała ją” krzycząc „Zamknij się!”. W końcu nie wytrzymała…

CEN/VK

Biła dziewczynkę, po czym odgryzła jej wargę

Kiedy przerażona dziewczynka dalej płakała, jej matka zaczęła okładać ją pięściami, aż w końcu dopuściła się jeszcze gorszego czynu. Odgryzła wargę córki. Mała Katya przez kilka kolejnych dni zwijała się z bólu przez piekącą i bolącą ranę, ponieważ jej matka nikomu nie powiedziała o tym, co jej zrobiła.

CEN/VK

Lekarze byli w szoku

Gdy 6-latka trafiła w końcu do szpitala, przerażeni lekarze zauważyli, że matka dziewczynki próbowała odgryźć jej także nos. Ciało Katii było pełne świeżych siniaków, co świadczyło o tym, że kobieta wielokrotnie się nad nią znęcała. Szybko okazało się również, że mała będzie musiała zostać w szpitalu na dłużej, niż początkowo zakładano. Powodem były inne choroby, które zostały u niej zdiagnozowane.

CEN/VK

Kara dla matki dziewczynki

33-latka została skazana na cztery lata pozbawienia wolności. I choć pozbawiono ją również praw rodzicielskich, mała bardzo szybko znalazła nowy dom. Po długim okresie leczenia została adoptowana przez Annę Makarową-Bespalową. Wydawać by się mogło, że najgorsze ma już za sobą, a Katya rozpoczęła nowy etap w swoim życiu. Niestety, rok później wydarzyła się kolejna tragedia. Serduszko dziewczynki nagle przestało bić.

Nie byliśmy gotowi, by nas opuściła… To dla nas straszny cios – mówiła przybrana mama dziewczynki

CEN/VK

Stało się to z powodu niewydolności serca, na które także cierpiała. Życia Katii nie udało się uratować 😢

Źródło: google.pl, fakt.pl | Fotografie: CEN/VK

Tekst pochodzi z: popularne.pl

Comments

Loading...