W życiu nie zgadniesz co miesiąc urodzenia mówi o osobowości kobiety. U mnie się sprawdza

Nie wiem czy zwróciłaś uwagę, ale osoby, które urodziły się w tym samym miesiącu, często dzielą wspólne cechy osobowości. Wiele osób uważa, że nie jest to przypadek.

Jak się okazuje, to w którym miesiącu się urodziłaś, dużo mówi o tym jaka jesteś z charakteru.

Nie wierzysz? Sprawdź poniżej co mówi o Tobie miesiąc urodzin. Daj znać czy wszystko się zgadza ?

STYCZEŃ

uro1

Kobiety, które urodziły się w styczniu zazwyczaj są ambitne, mają własne zdanie na każdy temat i są niezwykle pracowite. Dodatkowo potrafią podejmować decyzje bez emocji i są świetnie zorganizowane. Oprócz tego często bywają uparte i wymagające.

Wszystkie te cechy sprawiają, że nadają się na liderów. Jednak mimo wszystko są bardzo wrażliwe i mają problemy z wyrażaniem emocji. Kobiety urodzone w styczniu kochają dzieci i są lojalnymi partnerkami.

LUTY

uro2

Panie, które przyszły na świat w lutym są wolnymi duchami. Nie boją się ryzykować i często się zmieniają. W jednej chwili potrafią być cichutkie i niedostępne, tylko po to, aby za moment być wulkanem energii.

Kobiety urodzone w lutym nie lubią ograniczeń, przesądów i ustalonych reguł. Są bardzo kreatywne. Jeśli chodzi o uczucia, są bardzo romantyczne. Cenią sobie przyjaźnie.

MARZEC

uro3

Kobiety, które urodziły się w marcu są wrażliwe i spokojne. Mimo to, drzemie w nich magiczna siła, która działa jak magnes na innych.

Nigdy nie odmawiają pomocy i zawsze stawiają potrzeby innych na pierwszym miejscu. W związku cenią sobie szczerość i wierność. Osoby z marca przejawiają talenty artystyczne.

KWIECIEŃ

uro4

Panie urodzone w kwietniu z jednej strony uwielbiają towarzystwo ludzi i nie boją się być w centrum uwagi, z drugiej zaś nie przepadają za wylewnymi rozmowami na swój temat. Prywatne sprawy wolą zachować dla siebie.

Bardzo dobrze sprawdzają się w roli dyplomatek, które łagodzą największe konflikty. Ponadto zawsze potrafią znaleźć nić porozumienia z rozmówcą. Dodatkowo kobiety z kwietnia są hojne, wrażliwe i pracowite.

MAJ

uro5

Maj jest nieprzewidywalnym miesiącem i tak samo jest z kobietami w nim urodzonymi. Często zmieniają zdanie, jednak mają też kilka żelaznych zasad, których nigdy nie złamią.

Kobiety urodzone w maju przyciągają silnych partnerów i mają sporo znajomych. Uwielbiają podróżować oraz doceniają sztukę.

CZERWIEC

uro6

Panie urodzone w czerwcu nienawidzą półśrodków. Są szczere aż do bólu i mają silną wolę. Kochają mieć wszystko zaplanowane i poukładane, jednak nie narzucają swojego zdania innym.

Bez problemów nawiązują przyjaźnie i mają świetne poczucie humoru. Łatwo je zranić.

LIPIEC

uro7

Osoby, które przyszły na świat w lipcu są wymagające, inteligentne i tajemnicze. Cenią sobie uczciwość, kochają się bawić i nie stronią od przygód. Ludzie uwielbiają ich towarzystwo.

Kobiety urodzone w lipcu nie lubią dzielić się swoimi uczuciami, dlatego często je ukrywają. Bardzo dobrze radzą sobie w szkole i pracy.

SIERPIEŃ

uro8

W sierpniu, tak samo jak w styczniu, na świat przychodzą liderki. Uwielbiają być w centrum uwagi, jednak nigdy nie zapominają o innych. Mają wielkie serce, dlatego są świetnymi słuchaczkami, które zawsze pomogą rozwiązać problemy innych.

Często to ich głos jest decydującym. Sierpniowe kobiety mają wielkie poczucie humoru, są uczuciowe i hojne. Często przejawiają talenty artystyczne.

WRZESIEŃ

uro9

We wrześniu rodzą się perfekcjonistki, które są wymagające. Działają zgodnie z planem i są świetnie zorganizowane. Zawsze skupiają się na określonym celu. Kobiety z września nie lubią półśrodków i mają duże wymagania.

Nienawidzą hipokrytów i kłamców. Cenią sobie przyjaźń innych, ale jeśli zostaną zranione nieprędko zaufają z powrotem.

PAŹDZIERNIK

uro10

Październikowe kobiety nie lubią okazywać emocji. Są dyskretne oraz inteligentne. Oprócz tego mają mocne charaktery. Łatwo nawiązują znajomości, jednak ich prawdziwe oblicze pojawia się dopiero po dłuższym czasie. W głębi są wrażliwe i świetnie spisują się w roli przyjaciółki. Zawsze można na nie liczyć.

LISTOPAD

uro11

Kobiety urodzone w listopadzie są tajemnicze. Są idealistkami, marzycielkami i wolnymi ptakami, które nienawidzą ograniczeń. Uwielbiają kontakt z naturą i badać nieznane.

Są ambitne, bystre i niczego się nie boją. Zawsze mają własne zdanie, z którym się nie kryją.

GRUDZIEŃ

uro12

W grudniu rodzą się kobiety otwarte, szczodre i bezinteresowne. Kochają pomagać innym i nigdy nie oczekują nic w zamian. Są urodzonymi optymistkami, które nie obawiają się przeciwności losu.

Ludzie uwielbiają ich towarzystwo i wiedzą, że mogą na nich polegać.

Comments

Loading...