Żona odmówiła mu stosunku, a on wpadł w szał. 25-latek wymierzył bronią w 6-miesięcznego syna

25-letni Brazylijczyk został aresztowany po zastrzeleniu swojego sześciomiesięcznego synka po tym, jak żona odmówiła mu zbliżenia. Do tragedii doszło w środę we wczesnych godzinach porannych, gdy 20-letnia Jennifer Ribeiro Da Silva nie zgodziła się na propozycję seksualną męża.

Malutki Michel padł ofiarą niezrównoważonego ojca, który strzelił do niego z bliskiej odległości

Podczas przesłuchania podejrzany oświadczył, że pił i palił marihuanę i „nie pamięta, co się stało”. Detektyw Daniel Martins Ferreira, badając sprawę, powiedział, że policja uważa, że Silva zastrzelił niemowlę, gdy wpadł w dziki szał i nie wiedział, co ze sobą zrobić.

Policja przypuszcza to, co żona podejrzanego potwierdziła

Wydaje nam się, że podejrzany, w chwili wściekłości, kiedy nie dostał tego, czego pragnął, strzelił do dziecka z niewielkiej odległości, opierając pistolet na piersi niemowlaka, kiedy to leżało w łóżeczku w sypialni rodziców.

Matka poinformowała, że ​​jej mąż obudził ją i chciał uprawiać z nią seks. Powiedziała, że ​​jest zmęczona, wtedy on wpadł w furię

Najpierw groził, że zabije Jeniffer. Kobieta błagała, by zachował spokój

20-latka twierdzi, że mąż zwrócił broń w stronę syna i wycelował w jego pierś, pytając ją, czy wierzy, że go zastrzeli, a po chwili to zrobił.

Sąsiedzi, którzy słyszeli krzyki kobiety, wezwali policję około godziny 1.30 nad ranem, ale oficerowie twierdzili, że nie byli w stanie zidentyfikować mieszkania, z którego pochodził hałas i odwołali poszukiwania.

Przyjazd pogotowia

Około dwóch godzin po wezwaniu policji do domu rodziny dotarła karetka pogotowia, którą wezwała kobietę. Tłumaczyła, że wcześniej była w takim szoku, że nie mogła się nawet ruszyć.

Niemowlę zostało przewiezione do szpitala, ale nie udało się go uratować.

Nikt nie może uwierzyć w to, co się stało. Uważano ich za uroczą i zgodną parę

Silva został aresztowany i oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci oraz nielegalne posiadanie broni. Jest również oskarżony o przemoc domową. Jeniffer została przesłuchana przez policję i zwolniona.

Taka tragedia…

Comments

Loading...